مهاجرت تحصیلی به کانادا

اجازه تحصیل یک مسیر معمول از ویزای دانشجویی به اقامت دائم در کانادا است.
شما می توانید در هر مدرسه ای در کانادا بدون اجازه تحصیلی تحصیل کنید اگر برنامه شما ۶ ماه یا کمتر است و برنامه ای برای اقامت طولانی مدت ندارید .با این حال، اکثر اتباع خارجی قبل از اینکه به کانادا سفر کنند باید اجازه تحصیل داشته باشند.

برای درخواست اجازه تحصیلی، به یک نامه پذیرش از یک موسسه آموزشی تعیین شده (DLI) که توسط یک دولت استانی یا منطقه ای تصویب شده، نیاز دارید. علاوه بر این، شما باید برای تأیید هزینه های تحصیلی خود؛ هزینه های زندگی و بازگشت حساب بانکی معتبری نشان دهید. علاوه بر این، شما نباید سابقه کیفری داشته باشید و باید گواهی عدم سوپیشینه را نشان دهید. مهم این است که شما مأمور مهاجرت را متقاعد کنید که در پایان تحصیلات خود را ان کشور ترک خواهید کرد.

پس از تکمیل برنامه تحصیلی خود در کانادا، یک مسیری را برای تبدیل ویزای دانشجویی به وضعیت اقامت دائم در کاناداباید طی کنید، و این قانونی است که کانادا ارائه می دهد و در کشورهای دیگر در دسترس نیست و یا در کشورهای دیگر تبدیل این ویزا سخت تر است.

مزایای دیگر برای دانشجویان بین المللی در کانادا:
• تا ۲۰ ساعت در هفته میتوانید کار کنید
• میتوانید با همسر یا شریک زندگی مشترک خود به کانادا بیایید و او میتواند به صورت تمام وقت، برای هر کارفرمایی کار کند؛
میتوانید فرزندان کوچک خود را به کانادا بیاورید تا در آنجا با همان هزینه ای که یک کانادایی تحصیل میکند، تحصیل کند
• و همانطور که در بالا ذکر شد، برای اقامت دائم کانادا، از طریق یک برنامه استانی (PNP)، از طریق سیستم مهاجرت کبک و یا از طریق سیستم انتخاب مهاجرت اکسپرس انتری، واجد شرایط می شوید.

study-permit

برای اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به کانادا با ما تماس بگیرید

WhatsApp chat