ویزای توریستی کانادا

آیا تنها قصد بازدید از این کشور را دارید؟
برای مسافرت به کانادا، اکثر افراد به ویزایی به نام ویزای اقامت موقت (TRV) یا مجوز سفر الکترونیک (eTA) برای کشورهای معاف از ویزا نیاز دارند. این ویزا می تواند ویزای تک ورودی یا چندین ورودی باشد. اکثر بازدیدکنندگان مجاز به اقامت شش ماهه از روز ورود به کانادا می باشند.

یک ویزای اقامت موقت (توریستی) اینطور که به نظر می رسد ساده نیست. شما باید بدانید که هیچ تضمینی وجود ندارد که هر کسی که برای یک ویزای اقامت دائم درخواست می کند ویزا را دریافت کند، زیرا شما باید شرایط خاصی را برای گرفتن ویزا داشته باشید.

شما باید به سفارت نشان دهید که واقعا برای یک بازدید موقت از کانادا درخواست ویزا میکنید. چه شما به عنوان گردشگر، بازدید از خانواده و یا سفر برای ارائه کنفرانس بیایید به کانادا و یا هر دلیل دیگری که دارید ، شما باید افسر سفارت را قانع و مطمئن کنید که بعد از زمان ویزا از کشورش خارج خواهید شد،.دیگر این روش که بلیط رفت و برگشت به کانادا را بخرید و به افسر نشان دهید که برنامه برگشت را دارید ، روش مناسبی نمیباشد اما اثبات اشتغال، روابط خانوادگی و مالکیت ( دارا بودن ملک یا جیزی که نشان دهنده تعلق شما به کشورتان بلشد) بسیار مفید است.

اگر می خواهید به طور موقت به کانادا سفر کنید تا فرصت های کسب و کار جدیدی را در کانادا، سرمایه گذاری یا گسترش روابط کاری با این کشور را ببرسی کنید، ممکن است به عنوان یک بازدید کننده کاری واجد شرایط باشید. هیچ برنامه جداگانه ای برای بازدیدکنندگان کسب و کار وجود ندارد. روادید اقامت توریستی تمامی این موارد را شامل میشود.

tourist-viza

برای اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به کانادا با ما تماس بگیرید

WhatsApp chat