درباره ی ما

شرکت مهاجرتی کانادایی ساحل به ساحل، یک شرکت مشاوره مهاجرتی در کانادا، درشهر ونکوور،و در  استان بریتیش کلمبیا میباشد. مشاورین ما به مشتریان در سراسر جهان کمک می کنند تا در امور مربوط به تحصیل، مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کشور کانادا با موفقیت تمامی مراحل را پشت سر بگذارند.

این شرکت مهاجرتی توسط خانم النا اسپیواک (R530987) اداره می شود که عضو کمیته مشاورین رسمی مهاجرت به  کانادا نیز (ICCRC) میباشد. خانم اسپیواک با در نظر گرفتن تمامی موانعی که مشتریان ممکن است از بدو شروع مهاجرت و حتی بعد از رسیدن به کشور کانادا با ان مواجه شوند، بهترین و سریعترین راهکارهای مهاجرت به کانادا را با توجه به شرایط هر مشتری ارائه میدهد.

علی پورموسی یکی از مشاورین متخصص مهاجرتی در این موسسه میباشد. مشتریان عزیز میتوانند از طریق مشاوره با علی پورموسی  بهترین راه های مهاجرت به کانادا با توجه به در نظر گرفتن استاندارد مهاجرتی لازم را به آسانی در اختیار داشته باشند.علی به تمامی مشتریان در راستای شرایط هر مشتری روش های مهاجرتی ارائه میدهد که بهترین راه  مهاجرتی میباشد ودر تمامی مراحل به سوالات مربوط به مهاجرتی مشتریان پاسخگو میباشد.

موسسه  مهاجرتی ساحل به ساحل کانادااسانترین راههای مهاجرتی از قبیل مهاجرت اقتصادی و تجاری، ورود اکسپرس، اجازه تحصیلی، ویزا و اجازه اقامت موقت، اجازه کار، مهاجرت از طریق اعضای خانواده،  مهاجرت تجربی بین المللی کانادا، PNP   و ….را ارائه میدهد.